Strona głowna-O Nas

Filmowanie

Filmowaniem zajmujemy się od 2009roku. Przez ten okres zdobyliśmy doświadczenie które pozwala nam wykonać realizacje na profesjonalnym poziomie. Jesteśmy otwarci na propozycję klienta i nie boimy się wyzwań.
HD DSLR
Film kręcony w systemie DSLR przy użyciu lustrzanek daje nam możliwości które nie były dostępne kilka lat temu. Filmowy obraz jak z Hollywood z płytką głębią ostrości i możliwością kręcenia w warunkach nocnych wyróżnia się na tle zwykłych filmów kręconych kamerami HDV .Video & Foto

 

Jesteśmy grupą ludzi podchodzących do pracy z pasją i zaangażowaniem. Nasze produkcje są na wysokim poziomie, cały czas udoskonalamy nasze umiejętności i poszerzamy nasz sprzęt, posiadamy wysokiej klasy pełnoklatkowe lustrzanki , Systemy stabilizacji FlyCamPRO, Gimbal żyroskopowy, szyny jezdne SlideCam, niezależne rekordery audio. To, co tworzymy i nasze konkurencyjne ceny pozwalają nam się wyróżnić na rynku. Wychodząc naprzeciw parom młodym, poszerzyliśmy nasze usługi o filmy: sesje narzeczeński, podziękowania oraz zaproszenia, które coraz częściej są stosowane i przez nas polecane.
Jeżeli taką firmę szukacie, to zapraszam.
 


 

Moje studio domowe w którym pracuję nad projektami.

Zapraszam do obejrzenia wszystkiego na żywo.
 

ul.Tuwim 14/11 Sosnowiec 41-208
tel: 502-584-646

 


 

Fotografia

Fotografia jest wykonywana od przygotowań do 1:00 w nocy. Plener fotograficzny może być wykonany w dniu ślubu lub w inny dzień (w zależności od pakietu). Zdjęcia są poddawane podstawowej obróbce i nagrywane na pendrive w opakowaniu.


Sprzęt: Posiadamy pełno klatkowe aparaty Canon i optykę od 16mm do 200mm, wysokiej klasy ze światłem 1.4 umożliwiającą wykonywanie zdjęć nawet w ciemnych i trudnych miejscach.


 Powered by: www.cdx.pl