O nas

Firma OZARYS Tynki Maszynowe
Rzetelnie, terminowo i profesjonalnie.

Moja przygoda w branży budowlanej rozpoczęła się już w 2000 roku, gdzie zajmowałem się pracami takimi jak montaż sufitów podwieszanych, wykonywanie gładzi i malowanie. Kolejny krok w mojej karierze to specjalizacja w tynkach maszynowych, którą rozpocząłem w 2004 roku. Po pięciu latach podjąłem odważną decyzję o założeniu własnej firmy budowlanej. Od tego czasu zdobywamy uznanie naszych klientów, którzy doceniają jakość naszych usług.

Moja firma specjalizuje się głównie w tynkach maszynowych, ale jesteśmy również gotowi do realizacji innych prac, takich jak montaż sufitów z płyt gipsowo-kartonowych, adaptacje poddaszy, gładzie oraz malowanie.

Firma istnieje od 2009r. i od tamtej pory wykonaliśmy wiele zleceń w obiektach takich jak:

Bloki sześciopiętrowe w Dąbrowie Górniczej
Oddział Prewencji w Katowicach
Komisariat Policji w Czechowicach
Komisariat Policji w Szczyrku
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Bytomiu
Os. Mieszkaniowe w Katowicach/Podlesie
Os. Mieszkaniowe w Katowicach/Zarzecze
Bloki czteropiętrowe w Zabrzu

Jest to ułamek zleceń, które wykonaliśmy. FIRMA OZARYS jest firmą Autoryzowaną, co daje państwu zapewnienie, że usługi są profesjonalne i na wysokim poziomie.

Perfekcyjna opinia

Tynki maszynowe i wykończenia wnętrz wykonywaliśmy w miast takich jak:
Sosnowiec, Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom, Siemianowice Ślaskie, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice,  Zawiercie,  Olkusz,  Rybnik, Tychy, Mikołów, Będzin, Mysłowice, Psary, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Sławków, Chrzanów, Bieruń, Jaworzno, 
Chorzów, Żory, Oświęcim, Tarnowskie Góry, Imielin, Lędziny i pobliskie miasta.